ما که هستیم ...

شرکت صنعتی کِــــلار

افتخار دارد که برای اولين بار در تاريخ صنعت كفش ایمنی كشور، با نام و قالب شركت آلمانی "UVEX" که یکی از بزرگترین شرکت‌های تجهیزات ایمنی اروپا و دنیا است، كفش و پوتين ايمنی توليد و به كشور آلمان صادر نمايد. این فرآیند در قالب انتقال فناوری و تولید مشترک بوده و به مدت 22 سال و تا پیش از شدت گرفتن تحریم‌های بانکی ادامه دار بوده است. 

تفاوت ما، تمایز ما ...

مدرنترین تکنولوژی در خدمت ما !

شرکت کلار دارای مدرنترین ماشین تزریق کفش با دو روبات ساخت کشور آلمان بوده و تنها دارنده این ماشین در کشور است. این ماشین توانایی تزریق همزمان دو لایه زیره را به صورت دو دانسیته فراهم می‌کند و باعث می‌شود مقاومت و کیفیت زیره ها افزایش یابد. لازم به ذکر است دیگر شرکت‌ها، زیره‌های دو دانسیته را با اختلاف زمانی تزریق می‌کنند که این امر موجب افزایش احتمال جدایی دو لایه میانی و خارجی زیره دو تزریقه می‌شود.

میزان تجربه ما چقدر است؟

شرکت صنعتی کلار از سال 1359 تا کنون به تولید کفش و پوتین ایمنی با بهترین کیفیت و در سطح استاندارد اروپا پرداخته است.

فرآیند تولید چگونه است؟

کلار با داشتن دستگاه‌­ها و تجهیزات پیشرفته تولیدی و آزمایشگاهی، تمامی فرآیند تولید را تحت نظارت کامل واحد کنترل کیفیت انجام می‌دهد.

استانداردهای کلار چیست؟

این واحد صنعتی از استاندارد اجباری 1136 و تاییدیه­ مرکز تحقیقات وزارت کار برخوردار است. 

محصولات تولیدی کدام آزمایش‌ها را پشت سر می‌گذارند؟

تمامی تست­‌های فنی از جمله مقاومت سرپنجه دربرابر ضربه، سایش، قدم‌زنی و مقاومت جدایی رویه از زیره به صورت نمونه­‌گیری از خط تولید انجام می‌شود.